TransFormers

(0 produktů)

Transformers je velmi populární film, ale i oblíbené hračky pro kluky. Tyto hračky se stejným způsobem jako ve filmu transformují z auta na robota. Výrobu těchto produktů obstarává firma Hasbro. Bez nadsázky se dá říci, že tito Transformers roboti patří k nejúspěšnějším hračkám v historii. Tito hrdinové jsou populární natolik, že se stali hrdiny akčního animovaného filmu a na jeho základě vznikl celovečerní akční film. Zárukou kvality jistě jsou dva velikáni ze světa filmu produkující Steven Spielberg a režírující Michael Baye.
    Již od nepaměti zápasí mezi sebou zlý Decepticoni a hodní Autoboti a právě rozhodující bitvu mají rozhodnout na Zemi. Vesmírnou invazi prožíváme se Samem, který je spíše odstrkovaným teenagerem bez holky a a pořádného auta. Ani se nechce věřit tomu, že na motivy hračky vznikl celovečerní film pro dospělé.
Hračky Transformers ve Vašich dětech probudí fantazii a radost ze hry, které bohužel v dnešním přetechnizovaném světě tolik chybí. Dopřejte Vašim dětem jednu z nejoblíbenějších hraček světa.